Choď na obsah Choď na menu
 


TALENT ŠKOLY 2011

1. 6. 2011

 


   Pri príležitosti Medzinárodného dňa detí, členovia Občianskeho združenia pri Základnej škole Nižná, v priestoroch kinosály Obecného úradu v Nižnej, usporiadali v stredu 1. júna druhý ročník prehliadky najtalentovanejších detí Nižnej, v programe TALENT ŠKOLY 2011. 
Počas slávnostného dopoludnia sa detským divákom vo viac ako 30 ukážkach /najviac vstupov mali tanečníci z tanečnej skupuny Harlekýn/ predstavilo bezmála 100 účinkujúcich - žiakov Základnej školy s materskou školou v Nižnej, z ktorých odborná porota pre tento rok vybrala víťaza ceny TALENT SKOLY 2011, ktorý okrem titulu získal i finančnú výhru. Cenu Talent školy 2011 a 50€ si prevzalo supertanečné SUPER TRIO (Karin Žuffová, Fatima Bahorová, Barbora Tyrolová). 
Víťaza, vlastne hneď dvoch, si hlasovaním zvolili aj diváci, a tak sa pre rok 2011 nositeľom Ceny diváka stali: Andrej Šulc DIABOLO SHOW a Tatiana Tomagová (Helenka Vondráčková – Sladké mámení). 
Odmenených však bolo oveľa viac. Víťazmi sa stali všetci účinkujúci ale aj pozorné publikum, ktoré potleskom odmenilo každú ukážku a každý výnimočný výkon a umenie mladých talentov.